YHTEYSTIEDOT

KooKoon toimisto palvelee maanantaista perjantaihin klo 10.00–16.00.

TOIMISTO PALVELEE VAPPUNA:

Ti 30.4. klo 10.00–14.00
Ke 1.5. SULJETTU
To 2.5. klo 10.00–16.00

020 768 9370
office@kookoo.fi
Y-tunnus: 2611664-2

Toimistolla voit hoitaa lippu-, kausikortti, fanituote- ym. asioita. Tervetuloa!


TOIMISTO

Sakari Välimaa

toimitusjohtaja
050 381 1355
sakari.valimaa@kookoo.fi

Jarno Kultanen

urheilujohtaja
040 821 1070
jarno.kultanen@kookoo.fi

Matti Lindholm

myynti- ja markkinointijohtaja
040 848 6252
matti.lindholm@kookoo.fi​​​​​​​

Aaro Väkevä

myyntipäällikkö
040 136 7637
aaro.vakeva@kookoo.fi

Nita Ahola

yhteisöpäällikkö
040 503 8387
nita.ahola@kookoo.fi

Valtteri Flinck

sisällöntuottaja
040 835 3211
valtteri.flinck@kookoo.fi

Saana Kemppainen

markkinointiassistentti
040 689 6680
saana.kemppainen@kookoo.fi

Mari Jokela

toimistopäällikkö
020 768 9370
mari.jokela@kookoo.fi


RAVINTOLAPALVELUT

Erkki Syrjänen

ravintolapäällikkö
0400 142 455
ravintola@kookoo.fi


OTTELUTAPAHTUMA

Karl-Juhan Lindfors

tapahtumapäällikkö
0400 657 667
karl-juhan.lindfors@kookoo.fi ​​​​​​​

Mika Nurminen

turvallisuuspäällikkö
040 501 7218
mika.nurminen@kookoo.fi ​​​​​​​

Pepe Jürgens

otteluisäntä

Tico Anttonen

otteluiden audiovisuaalinen vastaava


KooKoo Hockey Oy hallitus

Jukka Havia, puheenjohtaja

Pulla Peltola, varapuheenjohtaja

Kalle Nikkanen

Tero Tyynelä

Jarno Jokivirta